Nasze motto - biżuteria dla każdego

BK Sklep Jubilerski
Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla Niej czy dla Niego, drobnego upominku dla bliskiej Ci osoby czy dalekiego znajomego, nasz sklep na pewno warto odwiedzić. Chrzciny, komunia, zaręczyny, ślub, rocznica, impreza u znajomych bądź zły dzień - znajdziesz u nas prezenty na różne okazje i w różnych przedziałach cenowych.

Czujesz się zagubiony? Nie wiesz, co wybrać? Kompetentny personel zawsze Ci doradzi i pomoże dokonać wyboru. 

Jesteś indywidualistą? Dokładnie wiesz, czego chcesz? Świetnie! Jesteśmy elastyczni i w miarę możliwości gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zawsze staramy się aby każdy znalazł u nas coś dla siebie, niezależnie od płci, wieku oraz preferencji. Dołożymy wszelkich starań byś wyszedł od nas zadowolony!

BK Sklep JubilerskiByliśmy, jesteśmy i będziemy

Nasza przygoda z jubilerstwem trwała już kilka lat, kiedy w 1986 roku założyliśmy własną pracownię złotniczą. Grupa zadowolonych klientów oraz chęć sprawdzenia naszych umiejętności, skłoniły nas do rozszerzenia działalności i uruchomienia sklepu jubilerskiego w 1995 roku. Pierwotnie sklep działał przy ulicy 1 Maja 7, aby w roku 2001 zmienić lokalizajcę na szczecinecki deptak (obecnie ulica Władysława Bartoszewskiego).
Przez te wszystkie lata nasz sklep stał się miejscem, które z przyjemnością odwiedzają osoby poszukujące wyrobów jubilerskich. Z wielkim sentymentem śledzimy, jak Nasi Klienci przechodzą przez kolejne etapy swojego życia, o czym mówi wybierana przez nich biżuteria. Czasami wydaje nam się, że niedawno pomagaliśmy wesołej licealistce wybierać dodatki do sukienki na zabawę studniówkową, a tu nie wiadomo kiedy mija pięć, dziesięć czy piętnaście lat i odwiedza nas ona ponownie, tym razem szukając obrączek czy prezentu na chrzciny swojego maleństwa.

Szeroki asortyment, personel służący fachową pomocą a także świadczone usługi złotnicze zaowocowały ugruntowaniem pozycji firmy na lokalnym rynku. Pragniemy kontynuować naszą działalność cały czas dostosowując naszą ofertę do zmieniających się potrzeb.

POMOCNY PERSONEL

Kompetentny personel zawsze służy fachową pomocą. Dołożymy wszelkich starań byś wyszedł z naszego sklepu zadowolony!

SZEROKI ASORTYMENT

Warto odwiedzić nasz sklep jubilerski - znajdziesz tu prezenty na różne okazje i w różnych przedziałach cenowych.

JUBILERSTWO I GRAWERKA

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów jubilerskich, jak również usługami jubilerskimi i grawerskimi.

Copyright © 2024 Sklep Jubilerski Bogusław Kaczmarek - Drupal