Nasza pracownia złotnicza zajmuje się produkcją biżuterii na indywidualne zamówienie, wg wytycznych Klienta oraz szeroko pojętymi usługami złotniczymi. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu sprawia, że biżuteria nie ma przed nami tajemnic.

Jubilerstwo

Wisiorek z brylentami, indywidualne zamówienieChętnie współpracujemy z Klientami przy przekształceniu ich wizji w gotowe wyroby jubilerskie.

Marzysz o wyjątkowej biżuterii, o wzorze, którego nie ma nikt inny? Pomożemy Ci w realizacji takiego marzenia!
Odwiedź nasz sklep i opowiedz o swoim pomyśle. Pierścionek zaręczynowy z brylantem, wisiorek z ulubionym motywem a może wyjątkowa bransoleta? Przedyskutujemy z Tobą możliwość realizacji takiego zlecenia, omówimy kwestie związane z potrzebnymi materiałami, a także koszty i terminy realizacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów, wykonujemy obrączki na zamówienie (ok. 300 wzorów). Istnieje możliwość wykonania obrączek z własnego złota (surowiec powierzony) bądź zakupu gotowych wyrobów. Realizujemy zamówienia na obrączki w platynie, palladzie jak również białym, żółtym czy różowym złocie. Obrączki mogą zostać wzbogacone o oprawę kamieni naturalnych, w szczególności brylanty. Do każdej zamówionej pary obrączek grawerka w środku gratis.


  Naprawy

  Preparaty do czyszcznia biżuteriiWykonujemy naprawy biżuterii złotej i srebrnej. Zerwany łańcuszek, niedziałające zapięcie, uszkodzony pierścionek? Odwiedź nas, a dowiesz się jak możemy Ci pomóc w naprawie wyrobu. A może nie możesz ściągnąć pierścionka bądź obrączki z palca? To czasami się zdarza, gdy ulegniemy jakiemuś wypadkowi bądź po prostu palce spuchną. Dysponujemy maszynką do przecinania obrączek na palcu, bez dodatkowego uszkadzania palca.

  Możesz u nas odświeżyć biżuterię, dzięki czemu ponownie będzie wyglądała jak nowa. W stałej sprzedaży dostępne są u nas środki do codziennej pielęgnacji biżuterii w warunkach domowych.

  Z chęcią doradzimy, ocenimy stan zużycia biżuterii i podpowiemy jak o nią dbać.


  Usługi grawerskieGrawerka

  Oferujemy szeroki wachlarz usług grawerskich. Możemy wykonać grawerkę na większości sprzedawanych przez nas produktów, jak również na dostarczonym przez Ciebie przedmiocie. Oryginalna dedykacja, własnoręczny podpis, element graficzny na prezencie - technologia grawerstwa komputerowego uczyni z niemal każdego wyrobu unikalny, zindywidualizowany i wyjątkowy podarunek!

  Proponujemy grawerkę na:

  • wyrobach złotych i srebrnych, np.: obrączki, medaliki, wisiorki, bransoletki, sygnety, srebrne obrazki;
  • wyrobach metalowych, np.: blaszki, tabliczki, puchary;
  • laminatach;
  • długopisach;
  • upominkach ze skóry, skaju i drewna (okładki książek, pudełka, portfele, etui itp.),
  • szkle, np.: wazony, butelki, kieliszki, szklanki.

  Copyright © 2024 Sklep Jubilerski Bogusław Kaczmarek - Drupal